Obchodní zástupce - strojírenství

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Nymburk
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000-60 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Aktivní vyhledávání nových zákazníků a rozvoj obchodu
- Analýza situace, doporučení vhodného řešení
- Komplexní zpracování obchodního případu
- Poprodejní péče na vysoké
- Péče o aktuální zákazníky v rámci firemního programu
- Samostatné plánování a organizace kontaktů se zákazníky po celé ČR/SK

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Fixní plat + provize z uskutečněních prodejů
- 13. plat - roční bonus ze zisků společnosti
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Sick Days
- Možnost práce z domova
- Možnost využití firemní chalupy v Krkonoších
- Automobil k soukromým účelům, Telefon, Notebook
- A hlavně skvělá šéfová, což je k nezaplacení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro prémiovou společnost, která exkluzivně dodává nástroje pro vysekávací stroje hledáme Obchodního zástupce pro oblast ČR + okrajově SK. Budete zodpovědní za aktivní vyhledávání nových zákazníků a nadstandardní retenční péči pro stávající zákazníky. Reportovali byste přímo jednatelce společnosti, se kterou se Vám bude spolupracovat jedna báseň.

Jedná se o rodinnou společnost, kterou zdobí osobní přístup jak k zákazníkům, tak i zaměstnancům.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Komunikativní a prozákaznicky orientovanou osobu
- Zkušenost s prodejem technického produktu
- Anglický jazyk na úrovni B2 – Středně pokročilá
- Vlastníte řidičský průkaz B a jste aktivní řidič/ka
- Jste ochoten (ochotna) cestovat i do zahraničí
- Nebojíte se vysokého pracovního nasazení
- Samostatnost a loajalita je pro vás samozřejmostí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3722572  Datum zveřejnění: 23.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000-60 000 Kč/měs