Montér - zaučíme i juniora (Mzda až 28.400,-Kč) (Ref. č.: A5124)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• budeš působit v týmu realizující zakázkovou výrobu zařízení určeného pro zahraniční trhy
• Tvým úkolem bude příprava, montáž komponentů a zapojení dle dokumentace
• dále také montáž výrobků podle aktuálních pracovního postupů, montážní a výkresové dokumentace, podle pokynů nadřízeného a podle priorit montáže
• nutná je též průběžná sebekontrola a průběžná kontrola kvality podle montážní dokumentace a podle kontrolních protokolů
• budeš spolupracovat při stanovení nápravného opatření v rámci reklamace

Informace o mzde

23 400-28 400 Kč/měs

Zaměstnanecké výhody, benefity

• individuální přístup
• práci v přátelském kolektivu
• dvousměnný provoz (PO – PÁ denní a odpolední směny)
• rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
• spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
• zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, firemní akce, rodinné benefity)
• bonusy až 200 % za přesčasy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Žádný automotive! Ale neboj se zaučíme si tě dle potřeby.
Kompletace vakuových skříní dle technické dokumentace.
Umožníme ti u práce samostatně přemýšlet.
Budeš pracovat pouze na 2 směny v absolutně čistém prostředí v pohodové atmosféře rodinného podniku.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vyučení
• pozitivní přístup, spolehlivost a zodpovědnost
• schopnost samostatně a logicky uvažovat
• zapojit „selský“ rozum

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Kontakt

Kontaktní osoba: Jan Kysela
E-mail: poslat životopis
ID: 3754607   Datum zveřejnění: 4.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23 400-28 400 Kč/měs