Referent řízení staveb

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajišťování dodávky materiálu na stavby
- Administrativní zpracování zakázek
- Vystavování účetních dokladů a to faktur, dodacích listů, dobropisů
- Vedení příslušné evidence
- Komunikace se stavebními firmami
- Komunikace s obchodním týmem při řešení zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivující platové ohodnocení
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou
- Práce v mladém a přátelském kolektivu, otevřená komunikace
- Program osobního vzdělávání a celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod
- 5 týdnů dovolené
- Nástup možný ihned, případně dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, obchodní společnost se sídlem v Praze - Stodůlkách

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Ochotu naučit se pracovat s informačním systémem K2
- Dynamickou a samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost za výsledek
- Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, kreativitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3760703  Datum zveřejnění: 11.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.