Technik prodejce

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Labem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komunikace se stávajícími zákazníky a zahraničními kolegy v rámci skupiny na denní bázi
• hledání vhodných technických řešení a podpora jejich realizace postupné rozšiřování portfolia zákazníků, hledání nových obchodních příležitostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• přátelské prostředí a zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské společnosti
• možnost navázat na stávající portfolio klientů
• vlastní plánování času, velkou část pracovní doby je zapotřebí strávit u zákazníků
• zajímavé platové ohodnocení (základ + měsíční odměna)
• po zapracování 13. plat
• využití odbornosti a pestrosti technického oboru
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• služební auto, notebook a mobilní telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máte vzdělání v technickém oboru? Domluvíte se anglicky nebo německy? Jste komunikativní a rádi cestujete?
Pro velice zajímavou společnost, která vytváří technologie pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých hmot hledáme kandidáta na pozici technika-prodejce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min SŠ vzdělání v technickém oboru (orientace ve výkresech, layoutech, schopnost zaměření a zakreslení pozice stroje nebo celé linky)
• velmi dobré komunikační, argumentační schopnosti, znalost AJ nebo NJ + jakýkoliv další jazyk výhodou
• samostatnost a logický úsudek
• zájem o prodej technického sortimentu, přičemž předešlá zkušenost s ním je velkou výhodou
• ochota cestovat v rámci střední Evropy
• řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3778547  Datum zveřejnění: 3.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.