Quality Engineer

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• sledování kvalitativních ukazatelů výroby, jejich monitoring a zpracování příslušných analýz
• vypracování nápravných opatření s cílem zlepšování produktu a procesu
• účast při přejímkách prvního kusu (FAI), komunikace se zákazníkem
• řešení interních a zákaznických neshod
• interní audity procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• příležitost na samostatné pozici a otevřenost individuálním řešením
• pestrou a zodpovědnou roli v prostředí leteckého průmyslu
• jazykové a profesní vzdělávání
• 5 týdnů dovolené
• dotované závodní stravování
• pololetní a roční Bonusy/prémie
• příspěvek na dojíždění
• zaměstnanecký program Kafetéria
• velké množství sportovních a kulturních akcí, aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáte novou příležitost v oblasti řízení jakosti? Dáváte přednost zakázkové výrobě před sériovou? Staňte se součástí významné zahraniční společnosti a uplatněte své zkušenosti na pozici Quality Engineer.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ technického směru
• optimálně dva roky praxe na obdobné pozici
• znalost nástrojů řízení jakosti (8D, PDCA, 5Why, FMEA, FTA, ...)
• schopnost analyzovat kořenové příčiny kvalitativních problémů
• znalost normy ISO TS 16949 nebo AS 9100
• zkušenosti s interními, externími audity výhodou
• komunikativnost, proaktivita, vystupování, schopnost vyjednávat
• znalost na AJ na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3781872  Datum zveřejnění: 8.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.