Obchodně-technický konzultant/ka

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zpracování nabídek pro zákazníky (DACH trh, český trh)
• návrh kompletního řešení na míru dle požadavků zákazníka
• zpracování kalkulace a technického řešení ve spolupráci s konstrukcí
• komunikace se zákazníkem, zajištění informovanosti zákazníka o průběhu zakázky, dohled nad termíny
• aktivní účast na jednáních s klientem, návštěvy klienta, krátkodobé služební cesty

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní společnosti a možnost dlouhodobé spolupráce
• dotované stravování
• příspěvek na penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáte novou příležitost v oblasti obchodu? Staňte se součástí významné společnosti se sídlem na Karlovarsku a uplatněte své zkušenosti na pozici Obchodně-technický konzultant.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• zkušenosti z obdobné pozice
• technické myšlení, orientaci v technické dokumentaci
• komunikativní znalost němčiny pro denní využití
• uživatelské znalosti práce PC (MS Office)
• ochotu cestovat (Ø 1 den v týdnu)
• velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, prozákaznický přístup
• ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3781873  Datum zveřejnění: 8.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.