Technik (uvádění a programování zařízení) TOP BENEFITY

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplní bude uvádění autonomních zařízení do provozu u klienta (testování, servisní činnost, nastavení operačního systému v C++ nebo Matlab, školení pracovníků, opravy).

Přibližně 60% práce v zahraničí (Německo a Francie)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivační mzda + bonusy
- Smlouva na dobu neurčitou
- Částečný home office
- Týden dovolené navíc – tedy 25 dnů
- Služební automobil i pro soukromé účely
- Příspěvek na stravování, na dovolenou apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ, obor elektro/mechanika/robotika
- Znalosti programování SW (C++ nebo Matlab)
- AJ nebo NJ, velmi dobrá komunikační znalost (vedoucí cizinec)
- Zájem cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3789911  Datum zveřejnění: 17.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.