Obchodní zástupce (okna)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do týmu obchodního zástupce, který má zkušenosti s prodejem plastových a hliníkových okenních a dveřních systémů.

- Na začátku Vás seznámíme s produkty firmy a kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivující mzda + bonusy
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost home office po domluvě s vedoucím
- Služební automobil i pro soukromé účely
- Zaškolení v technické oblasti a interního systému
- Občerstvení na pracovišti
- Firemní produkty se slevou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Podmínkou jsou zkušenosti na obdobné pozici v oblasti prodeje oken a dveří
- Neobejdete se bez znalostí práce na počítači
- Technické znalosti, spolehlivost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3805272  Datum zveřejnění: 7.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.