Projektový manažer

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Komunikace se zákazníky, dodavateli
- Vedení týmu lidí
- Zodpovědnost za úspěšné dokončení celého projektu
- Průběžná kontrola výroby, poskytování informací zákazníkovi z průběhu výroby daných projektů
- Hledání řešení k úspěšnému dokončení projektu
- Plánování výroby a dodacích termínů, výběr dodavatele
- Interní spolupráce s jednotlivými odděleními firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce v jednosměnném provozu
- Dlouhodobou spolupráci
- Motivující finanční ohodnocení
- Příjemný mladý kolektiv
- Pružná pracovní doba, 13. a 14.plat, 5 dní volna pro lékaře apod.
- Zázemí zavedené české společnosti
- Možnost profesního a odborného růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Společnost se zabývá výrobou interiérového vybavení pro komerční a veřejné, vnitřní a venkovní prostory.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ technického zaměření podmínkou
- ANGLIČTINA! Komunikativní úroveň slovem i písmem, každodenní komunikace se zákazíky
- Praxe na obdobné pozici a zkušenosti s vedením týmu lidí
- Znalost AutoCad /MS Office
- Znalost konstrukce plechových dílů a stolařských výrobků - výhodou
- Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, pracovitost, logické a technické myšlení, komunikativnost, flexibilita
- Řidičské oprávnění skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3813130  Datum zveřejnění: 18.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.