Seřizovač vstřikovacích lisů

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Česká Lípa

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Práce na vstřikovacích lisech ENGEL robotech ENGEL-Easix
• Samostatná výměna systémových prvků a výměna nástrojů
• V případě potřeby úprava parametrů včetně dokumentace změn
• Vystavení a správa výrobních zakázek
• Provádění drobných oprav a podpora oddělení údržby při opravách zařízení
• Vedení dokumentace zařízení
• Udržování pořádku a čistoty zařízení a pracovišť
• Dohled nad dodržováním pracovních technologických postupů
• Zaučení nových kolegů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce v nepřetržitém směnném provozu (12-hodinových směnách)
• Hlavní pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), předpoklad prodloužení na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolené / rok
• Stravenky v hodnotě 100,- CZK / směna
• Příspěvek na školku 3 000,- CZK / rok
• Příspěvek na dětskou hromadnou rekreaci 2 000,- CZK / rok
• Příspěvek na dioptrické brýle 2.000,- CZK / rok
• Poukaz na nákup pracích prostředků v hodnotě 100,- CZK / měsíc
• Příplatky vyšší než dané zákonem
• Náborový bonus 15.000,- CZK
• Příspěvek na dopravu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Víceleté profesní zkušenosti v oboru vstřikování plastů
• Manuální a technická zdatnost
• Pokročilé zkušenosti PC
• Schopnost rozhodování (při technických a technologických komplikacích)
• Schopnost udržení koncentrace (při technických a technologických komplikacích)
• Schopnost rychle se učit
• Vedení kolektivu pracovní směny
• Týmová spolupráce, disciplína, flexibilita
• Ochota ke služebním cestám do zahraničí (zácvik, školení, výjezdy)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3816348  Datum zveřejnění: 22.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.