Správce počítačové sítě

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Údržba, správa koncových zařízení
• Konfigurace pracovních stanic, schopnost diagnostikovat a odstranit vzniklé poruchy na straně uživatele
• Instalace a reinstalace operačních systémů a ovladačů osobních počítačů, notebooků, serverů
• Instalace běžných kancelářských aplikací - Instalace a konfigurace antivirových ochran
• Administrace a konfigurace běžných serverových aplikací
• Sledování dostupnosti a zabezpečení sítě, analýza problémů sítě
• Bezpečnost provozovaných systémů
• Zálohování, správa a zabezpečení dat
• Monitoring funkčnosti systémů
• Analýza a odstraňování problémů
• Odpovědnost za rozvoj příslušných systémů
• Spolupráce při realizaci nových projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivační mzda včetně výkonnostní prémie
• Možnost zvyšování kvalifikace formou zaučení i na jiných strojích a pracovištích
• Dotované stravování v areálu závodu
• 25 dnů dovolené
• Příplatek za odpolední směny, zvýšené příplatky za přesčas, soboty a neděle
• Příspěvek na dovolenou, Vánoce, 13. plat, podíl na výsledcích podniku
• Volnočasové benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho významného klienta v Liberci urgentně hledáme Správce počítačové sítě

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. SŠ, praxe v oboru 2 roky
• Znalosti a přehled v technologiích klientských a páteřních HW, SW (LAN, WAN (MPLS), SAN, WMware, zálohování, VPN, Active Directory, Microsoft Windows server, Office 365, firewall, antivir
• Zkušenosti s MS Dynamics velkou výhodou
• Správa, znalosti administrace databázových systémů (Microsoft SQL server)
• Znalosti hardware (PC, servery)
• Znalost AJ na komunikativní úrovni
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3822096  Datum zveřejnění: 30.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.