Dlouhodobá brigáda ve výrobě - 116 Kč/hod

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Chrastava
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Jednoduchá manipulace s ocelovými kotouči

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Brigáda na ranní a odpolední směny od pondělí do pátku
- 116,- Kč / hod + příplatky za odpolední směny
- Možnost předvánoční zálohy na mzdu

- Místo výkonu práce: Chrastava

V případě zájmu se stavte u nás na pobočce v Liberci.

Sídlíme nedaleko bývalé kavárny Pošta, za divadlem F.X. Šaldy v Mariánské ulici 5A/1382.
Otevírací dny pondělí - čtvrtek 9:00-12:00 13:00-16:00 hodin, pátek 8:00-12:00 13:00-15:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho významného klienta hledáme dlouhodobé brigádníky do výroby.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Fyzickou zdatnost a manuální zručnost
- Zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3827709  Datum zveřejnění: 7.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.