Elektrikář - pouze ranní směna, příspěvek na dopravu

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Tachov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
36 000-40 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Odpovědnost za instalaci, údržbu, opravy, kalibraci a zlepšení výkonu výrobního a zkušebního zařízení v továrně
• Opravy elektrických, elektrotechnických a mechanických problémů strojů
• Opravy a údržba elektrických systémů
• Elektrická instalace, testování a opravy pro různé účely včetně komunikačního systémů
• Pomoc při kalibraci systémů, světel, slepého senzoru a dalších testovacích zařízení, která mají přímý vliv na kvalitu a spolehlivost výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Ranní směna
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na dopravu 3 Kč/km (hrazeny obě cesty - do zaměstnání i zpět domů)
• Stravenky 80,-Kč/den
• Vánoční / dovolenkový bonus: 50% základního platu ve dvou částech - polovina v prosinci a polovina v červnu
• 10% kvartální bonus
• Firemní akce
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici Elektrikář.
Jedná se o pracovní pozici ve zcela novém výrobním závodě ve Stříbře s plně automatizovanou výrobou a moderní technologií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU/SŠ vzdělání v elektro oboru
• Praxe na podobné pozici min. 1 rok, nejlépe ve výrobním prostředí
• Vyhláška 50
• Zkušenosti s průmyslovým zařízením >1Kw
• Dobré technické znalosti (kontrolní stroje, znalosti o nástrojích pro testování a el. měření atd.)
• Znalost programu MS Office
• Schopnost pracovat v týmu a organizovat si svoji práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3829900  Datum zveřejnění: 11.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 36 000-40 000 Kč/měs