Asistent/ka vedoucího výroby - pouze ranní směna

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Stříbro
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000-30 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Cílem je pomáhat vedoucímu výrobního oddělení a zaměstnancům se všemi správami souvisejícími s výrobou.

Co bude náplní práce?

• Práce se systémem SAP
• Pravidelná kontrola materiálu ve výrobě
• Vytvářet reporty
• Aktualizovat záznamy o spotřebě obalového materiálu, údržbě, vizuálních kontrolách, atd.
• Týdenní/měsíční inventura
• Provádět audit inventáře výrobního oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda 27.000 - 30.000 Kč/měs.
• 25 dní dovolené
• 10% čtvrtletní bonus
• Práce pouze na ranní směnu (Po-Pá)
• Příplatek za svátek 100%
• Vánoční / dovolenkový bonus -> 50% základního platu s 25% splatným v červnu a 25% v prosinci
• Příspěvek na dopravu 3 Kč/km (hrazeny obě cesty, do zaměstnání i zpět domů) – při dojíždění nad 10 km
• Stravenky 80,-Kč/den
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Firemní akce (vánoční večírek, den dětí)
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro významného zákazníka, hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici Asistent/ka vedoucího výroby.
Jedná se o pracovní pozici ve zcela novém výrobním závodě ve Stříbře.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání - technický směr výhodou
• Alespoň rok praxe na obdobné pozici ve výrobním prostředí (např. výrobní asistent…)
• Znalost anglického jazyka (min.B1)
• Velmi dobré organizační schopnosti
• Proaktivní přístup, schopnost pracovat dle vlastní iniciativy
• Samostatnost
• Schopnost řešit problémy
• Znalost programu SAP nebo obdobného programu
• Dobrá znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3831115  Datum zveřejnění: 13.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 000-30 000 Kč/měs