Elektroprojektant/ Konstruktér

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• podílet se na vzniku technologie pro potravinářský průmysl
• tvorba výrobní dokumentace
• práce v programech Racos nebo E-plan zpracovávat návrhy rozvaděčů v jednotlivých projektech
• svoji práci pečlivě dokumentovat v SAP
• týmová spolupráce s českými i zahraničními kolegy
• jezdit na občasné služební cesty

Zaměstnanecké výhody, benefity

• klidné pracovní prostředí
• přátelský tým nadšených kolegů
• flexibilní pracovní dobu
• 25 dnů dovolené
• jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma
• příspěvky na stravování
• příspěvek na penzijní
• prémie za pracovní výročí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáte uplatnění v oblasti elektrokostrukce? Lákalo by Vás prostředí silné zahraniční společnosti působící mimo automobilový průmysl? Staňte se součástí týmu elektrokonstruktérů přímo v Plzni. Nabízíme uplatnění pro absolventy i zkušené projektanty.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vzdělání technického zaměření, ideálně v elektro oboru
• znalost některého z CAD systémů, ve kterém si již projektoval/a
• znalost NJ nebo AJ pro komunikaci se zahraničními kolegy
• chuť příležitostně cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3865740  Datum zveřejnění: 7.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.