IT operátor/ka

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

• Provádět instalaci, odstraňování závad, podporu uživatelů (řešení jejich pracovních problémů v souvislosti s informačním systémem a pomáhat co nejefektivnějšímu využívání instalovaného softwaru)
• Pečovat o sítě a serverové systémy
• Spravovat plánovací systém výroby
• Zpracovávat data, analyzovat a řešit vzniklé odchylky v plánovacím systému výroby
• Provádět potřebné změny pro dodržování firemních standardů v oblasti IT
• Spolupracovat s regionálním koordinačním IT centrem
• Sledovat trendy v oblasti IT a snažit se o neustálé zdokonalování informačních systémů v závodě
• Chránit firemní i osobní data ve společnosti před poškozením a zneužitím
• Zpracovávat interní požadavky na technické a aplikační vybavení
• Zajišťovat předávání techniky uživateli a odpovídat za zprovoznění
• Kontrolovat funkčnost všech částí informačního systému v závodě
• Dbát na efektivní využívání prostředků IT v závodě

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé platové ohodnocení
• Široké spektrum firemních benefitů
• Závodní stravování
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na dovolenou
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na dojíždění
• Mobilní telefon, notebook
• Jazykové kurzy a další vzdělávání
• Firemní akce
• Možnost kariérního růstu
• Práci v mezinárodním prostředí s každodenním využitím cizích jazyků
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici IT operátor/ka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ /výpočetní technika nebo technického zaměření/
• Alespoň 1 rok praxe
• Znalost AJ na komunikativní úrovni
• Znalost práce na síti ( UNIX, WINDOWS)
• Znalost aplikací pod WINDOWS (Office)
• Schopnost zpracovávat a analyzovat data v systému SQL výhodou
• Komunikativnost
• Schopnost týmové spolupráce
• Samostatnost, zodpovědnost
• Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3865759  Datum zveřejnění: 7.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.