Logistik montáže junior

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava a doplňování režijního materiálu pro Cleanroom (CLR)
- předávka vstupního materiálu do předepsaných zón montáže CLR
- kontrola čistoty a případné dočištění vstupního a výstupního materiálu z montáže CLR
- zajištění toku logistických regálů a systémová změna umístění RF terminálem
- pomoc expedientovi při finálním balení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní mzda 22.000,-
- dvousměnný provoz PO - PÁ
- obor práce moderních technologií
- možnost zvyšování kvalifikace, školení
- atraktivní benefity
- práce ve velmi čistém prostředí

Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Liberec

Neváhejte nás kontaktovat emailem: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máte zkušenosti v logistice a chcete pracovat v clean roomu?

Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat.

Úspěšná výrobní společnost hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: LOGISTIK MONTÁŽE:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučen
- fyzická zdatnost
- základní orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost výrobních procesů výhodou
- PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost IS HELIOS, SAP výhodou
- zájem učit se nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3873964  Datum zveřejnění: 18.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.