Projektový manažer (50 000 – 70 000 Kč/měs.)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000-70 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do týmu kolegu na pozici projektového manažera, který má zkušenosti s výstavbou nebytových objektů (výrobní haly, kanceláře) a vyjednáváním s úřady.
Náplní práce bude:

- Studie lokality
- Tvorba projektové dokumentace včetně kompletní kalkulace
- Jednání s příslušnými úřady
- Komunikace s klientem ohledně úprav (kontaktní osoba často sídlí v zahraničí)
- Dohled nad výstavbou/přestavbou až po fázi kolaudace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzda 50 000 – 70 000 Kč/měs. dle zkušeností
- Nástup možný ihned
- Zázemí stabilní společnosti
- Služební automobil BMW
- Příspěvek na stravování
- Mobilní telefon
- Notebook
- Další…

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Praxe s tvorbou projektové dokumentace v oblasti stavitelství
- Zkušenosti s vyjednáváním s úřady podmínkou
- AJ na pokročilé úrovni (zahraniční klienti)
- Technické znalosti
- Samostatnost, komunikativnost, zvládnutý time management

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3877983  Datum zveřejnění: 24.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000-70 000 Kč/měs