Operátor logistiky (Ref. č.: A5610)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Cheb
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000-30 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V nově vznikající logistické hale, která bude zpracovávat a distribuovat objednávky pro německý e-shop, bude postupem let pracovat více než 500 zaměstnanců a ti, kteří u projektu budou jako první, budou s firmou profesně růst a vzdělávat se v oboru logistiky. I přesto, že se jedná o velký projekt, společnost si drží přátelské a rodinné prostředí – jde jí o lidi, ne o čísla.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí dobrý plat, jazykové vzdělávání, 25 dní dovolené, akce pro zaměstnance, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvek 500 Kč na penzijní pojištění a zpočátku pouze jedno-směnný provoz. Samozřejmostí je vstřícné jednání, dobré pracovní podmínky bez stresu, hluku a jiných negativ, lidský a přátelský kolektiv i vedení. Aby se vhodný operátor rychle zapracoval, je pro něho připraveno velmi dobré školení s výletem do Německa.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro nově vznikající logisticko-distribuční centrum v Chebu hledáme šikovné operátory logistiky ženy i muže, kteří mají zájem být zaměstnaní u zajímavé firmy a od začátku s ní růst a třeba se vypracovat i na vyšší pozice.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Předchozí praxe v logistice či výrobě na pozici operátora, kontrolora či mistra – prokazatelná zkušenost z obdobné pozice se Vám pro rozjezd projektu bude hodit. Dále se očekává zručnost, pečlivost, otevřenost a selský rozum při práci – ta není nikterak náročná, ale je přeci jen trochu jiná než v běžné výrobě. Pokud se nebojíte fyzické námahy či máte průkaz na VZV, bude to pro Vás také plus.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

HOFMANN WIZARD s.r.o.
Prešovská 4
301 14 Plzeň
http://www.hofmann-personal.cz
ID: 3885230  Datum zveřejnění: 4.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.