HR Specialista

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava reportů (FTE, KPI apod.) dle dat z informačních systémů
• Drobné překlady + agenda překladů zadaných externě
• Správa profilu společnosti na FB a Linkedin, organizace workshopů, firemních setkání
• Tvorba plánu vzdělávání a vedení agendy dotačních titulů v oblasti vzdělávání
• Zpracovávání inzerce, vyhledávání kandidátů na sociálních sítích, Executive search, evidence kandidátů, vedení pracovních pohovorů, spolupráce s agenturami práce
• Agenda popisů pracovních pozic (tvorba, doplnění, revize stávajících)
• Agenda interního schválení náborů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivační finanční ohodnocení dle praxe
• Zajímavé zaměstnanecké výhody
• Příspěvek na dovolenou, vánoční odměna, podíl na 13. platu, podíl na výsledcích podniku
• 25 dnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme pro našeho významného klienta pozitivního a komunikativního kolegu/gyni do HR oddělení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ – ekonomického zaměření nebo andragogika výhodou
• Angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem (B1)
• Uživatelská znalost práce s MS Office, výhodou Tagetic, Hyperion, Anet
• Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, analytické myšlení, organizační schopnosti, velmi dobrá komunikace
• Velkou výhodou pracovní zkušenosti s péčí o zaměstnance

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3886868  Datum zveřejnění: 6.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.