Bezpečnostní analytik/analytička

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výzkum dat, vyšetřování kybernetických hrozeb
- analýza dat, indexování dat
- vyšetřování hrozeb - zjišťování identity útočníka, analýza získaných dat
- příprava reportů pro klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi zajímavá a rozmanitá práce
- naprosté minimum porad, výkazů a podobně - důležitá je práce jako taková!
- skvělý podporující tým
- velmi dobré platové ohodnocení dle zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- možný okamžitý nástup

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Do týmu bezpečnostních analytiků hledáme posilu! Zajímá vás kybernetická bezpečnost, umíte rusky, máte logické a analytické myšlení a orientujete se v IT? Zajímalo by vás sociální inženýrství?
V tom případě hledáme právě vás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Čínsky jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání - minimálně SŠ (ideálně v oboru informačních technologií)
- jazyk - RUSKÝ nebo ČÍNSKÝ podmínkou - komunikativní úroveň
- flexibilita a adaptibilita na rychle se měnící prostředí
- přehled v oboru informačních technologií
- smysl pro detail
- analytické myšlení
- logické myšlení
- zdravý selský rozum
- schopnost mutlitaskingu ;)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3890337  Datum zveřejnění: 11.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.