Javascript developer

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vyvíjení interních nástrojů pro ulehčení práce datovým analytikům
- tvorba nástrojů pro automatizaci sběru informací z internetu a dark web
- práce s rozsáhlými datasety (stovky milionů položek), indexování v ElasticSearch
- převážně práce na backendu
- práce v ECMAScript 6, Node.js, React ElasticSearch, MongoDB

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi zajímavá a rozmanitá práce
- naprosté minimum porad, výkazů a podobně - důležitá je práce jako taková!
- skvělý podporující tým
- velmi dobré platové ohodnocení dle zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- možný okamžitý nástup

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Do vývojářského týmu hledáme posilu, která nám pomůže s novými projekty a výzvami!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost s programováním v Javascriptu, ideálně v Node.js
- zkušenost s používáním SQL
- dobrá znalost anglického jazyka výhodou
- samostatnost, zodpovědnost a pečlivost :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3890526  Datum zveřejnění: 11.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.