Product manager

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- denní komunikace s vybranými dodavateli a ostatními odděleními
- řešení obchodních případů, reklamací, apod.
- statistické analýzy
- příprava obchodní a marketingové strategie firmy, prodejních argumentů
- příprava produktových materiálů, katalogů, www stránek, ceníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující platové ohodnocení s možností růstu
- atraktivní a především tvořivou práci, která je založena na osobní samostatnosti a obchodní kreativitě
- práce v mladém a přátelském kolektivu, otevřená komunikace
- telefon, notebook, 5 týdnů dovolené
- program osobního vzdělávání a celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod
- možnost pracovních cest do zahraničí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, obchodní společnost se sídlem v Plzni

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru, praxe v oboru výhodou
- schopnost analytického uvažování
- znalost anglického jazyka slovem i písmem na výborné úrovni
- znalost obchodní matematiky
- znalost italského či španělského jazyka výhodou
- dobrá uživatelská znalost MS Office (především Excel)
- dynamickou a samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost za výsledek
- tah na branku, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, kreativitu, odolnost vůči stresu
- ŘP skupiny B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3910679  Datum zveřejnění: 11.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.