HR Specialist

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní Vaší práce?

• HR agenta týkající se náboru (inzerce, vstupní pohovory až po kontrolu vstupních dokumentů)
• Příprava smluv a dalších podkladů potřebných při vstupu i výstupu zaměstnance (orientace v platné legislativě)
• Jednání s pracovními agenturami
• Zaštítění onboardingu nových zaměstnanců
• Školení zaměstnanců, dohled na správnou periodicitu a platnost školení
• Řešení škodních událostí a pracovních úrazů
• Evidence a plánovaní zaměstnanců, hodnocení
• Příprava podkladů pro mzdovou účetní, roční zúčtování daně z příjmu zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Velmi pěkné platové ohodnocení 40 tisíc při nástupu (navýšení po zkušební době)
• 25 dní dovolené
• 13. plat
• 3 sick days
• Závodní stravování zdarma
• Vzdělávací kurzy
• Perspektivní a zajímavou práci v prosperující společnosti
• Možnost profesního růstu
• Vlastní organizace práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
• Samostatnost, schopnost určovat si priority, organizační schopnosti
• Časovou flexibilitu
• Prokazatelné znalosti v oboru HR, praxe v oboru alespoň 2 roky
• Znalost AJ na komunikativní úrovni (korespondence v AJ, software v AJ)
• Znalost MS Office, především Excel podmínkou
• Znalost docházkového systému RON výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců