Personální koordinátor/administrátor systému

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude:
- řízení náboru, výběru, testování a nástupů agenturních zaměstnanců pro našeho klienta,
- administrace systému pro nábor a evidenci zaměstnanců a plánování směn,
- operativní řešení požadavků klienta a jednání s dalšími spolupracujícími agenturami práce,
- reporty, statistiky a poklady dle požadavků klienta.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí zavedené stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu,
- zajímavá mzda,
- mobilní telefon + notebook,
- příspěvek na stravování,
- 25 dnů dovolené,
- jazykové a odborné kurzy, věrnostní bonusy a další benefity.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Do našeho interního týmu bychom rádi přijali cílevědomého, zodpovědného a spolehlivého kolegu nebo kolegyni na pozici personální koordinátor/administrátor systému.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání zakončené maturitou,
- AJ komunikativně,
- velmi dobrou znalost práce na PC (Excel a Word)
- aktivní řidič (sk. B),
- základní orientaci v pracovním právu a agenturním zaměstnávání,
- výborné komunikační schopnosti, samostatnost, časovou flexibilitu a schopnost přijmout zodpovědnost,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3928251  Datum zveřejnění: 23.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.