Projektant/ka TZB

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zajištění a příprava podkladů k jednotlivým zakázkám
• realizace projektů po technické stránce, dohled nad termíny
• vyhotovení kompletní projektové dokumentace (vytápění, chlazení, vzduchotechnika)
• tvorba rozpočtů a kalkulací ve spolupráci s obchodním oddělením
• komunikace se zákazníky a dodavateli
• organizace týmu pro realizaci projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou příležitost pro zkušené projektanty i šikovné absolventy
• zázemí stabilní české firmy
• přátelský kolektiv, prostředí menší rodinné firmy
• mobil, notebook
• školení a vzdělávací kurzy
• zvyšování kvalifikace a know-how
• 25 dní dovolené
• příspěvek na penzijní pojištění
• roční bonus

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáte novou výzvu oblasti realizaci staveb průmyslových celků? Staňte se součástí významné české společnosti a uplatněte své zkušenosti na pozici Projektant/ka v Plzni. Náš klient rozšiřuje svůj tým o zkušené projektanty i šikovné absolventy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
• orientace v procesech projednávání staveb
• orientace v normách, v technických podkladech a projektech
• alespoň částečná znalost AJ nebo NJ, pokročilejší znalost výhodou
• uživatelskou znalost práce na PC – MS Office
• znalost konstrukčního SW (CAD programy)
• flexibilitu, zodpovědnost, organizační schopnosti
• ŘP. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3929906  Datum zveřejnění: 26.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.