Asistent/ka ředitele - krátkodobá brigáda

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete pravou rukou vedoucího. Na starosti dostanete sjednávání schůzek, porad a šéfův diář. Součástí této pozice je zajišťování plynulého chodu obchodní korespondence v češtině i angličtině ve firmě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda od 120,-Kč/hod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho významného klienta hledáme zástup za asistentku ředitele od 9.-27.7.2020.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Znalost práce na PC – pokročilý uživatel.
• Schopnost komunikovat AJ.
• Zkušenosti s administrativní či asistentskou prací.
• Umět řešit nečekané situace.
• Nebát se přijít poradit/ konzultovat nové věci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3930811  Datum zveřejnění: 29.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.