IT specialista

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní Vaší práce?

• Vývoj aplikací a databází
• Plánování, vývoj a implementace softwarových řešení
• Analýza a oprava uživatelských systémů
• Údržba interních a internetových systémů
• Práce v našich projektových týmech, poradenství oddělení o výběru a konfiguraci softwaru v prostředí klienta a serveru
• Správa a optimalizace prostředí Windows v oblasti serverů, klientů a kancelářských aplikací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé finanční ohodnocení
• Stravenky 100 Kč
• Pouze ranní směna
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxi na podobné pozici (IT Specialista)
• Zkušenosti v oblasti výměny mikroprocesorů (server a klienti), aktivního adresáře, ESX a síťových služeb atd.
• Výhodou znalost PowerShell, VB / VBA a nejnovější webové technologie (PHP) a ideálně Microsoft SharePoint (ASP)
• Velmi dobrá znalost MS SQL, MySQL, ETL / DWH
• Znalost německého jazyka na dobré úrovni podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3931688  Datum zveřejnění: 1.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.