Operátor/ka ve výrobě

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž komponentů pro automobily prémiových značek
- nutná manuální zručnost
- dodržování výrobních a kvalitativních plánů
- schopnost řešení problémů během montážního procesu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- základní mzdu, výkonnostní prémie a příplatky za práci ve svátky a o víkendu
- dotované stravování z domácí kuchyně (25,-Kč, polévka, hl. jídlo a salát)
- autobusové svozy nebo příspěvek na dopravu
- vlastní lékař, fyzioterapeut a psychologické poradenství
- volnočasové a sportovní aktivity (music day, fotbalové turnaje, volejbal, hokej, ski day, turistika...)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Staňte se součástí týmu stabilní německé společnosti s historií a rodinnou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předchozí zkušenosti ve výrobních společnostech není nutná - vše Vám ukážeme a naučíme
- spolehlivé a motivované pracovníky starší 18 let s ochotou pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3946731  Datum zveřejnění: 4.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.