Finanční controller

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Plánování a monitorování nesrovnalostí v průběhu roku
• Výpomoc při přípravě firemního finančního plánu
• Automatizace reportovacích nástrojů
• Operativní plánování cash-flow, spolupráce s treasury oddělením
• Spolupráce s auditory, daňovými poradci a interními auditory
• Úzká spolupráce s vedením společnosti, oddělením účetnictví a controllingu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé finanční ohodnocení
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na dopravu 3 Kč/km (hrazeny obě cesty – do zaměstnání i zpět domů)
• Stravenky v hodnotě 120 Kč na pracovní dny (55% hradí zaměstnavatel)
• Vánoční a letní bonusy
• Firemní akce
• Nástup přímo pod firmu do kmene a další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáte novou výzvu v oblasti ekonomiky? Staňte se součástí významné výrobní společnosti na Tachovsku a uplatněte své zkušenosti na pozici Finanční controller.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Znalost českého účetnictví a daňových předpisů, znalost US GAAP a IFRS je výhodou
• Aktivní angličtina je nutností
• Znalost MS Excel (Power Pivot, Power Query), znalost SAP a znalost SAP4 Hana je výhodou
• Vzdělání v ekonomii, financích, vysokoškolské vzdělání je výhodou
• Praxe z pozice finančního kontrolera ve výrobní společnosti
• Komunikativnost, týmová práce a profesionální podpora kolegů
• Silné analytické a prezentační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3961228  Datum zveřejnění: 2.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.