Náborář(ka) s polštinou

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvým úkolem bude navolávání kandidátů na dělnické pracovní pozice a to především z Polska. Povedeš pohovory a budeš zpracovávat údaje v našem informačním systému.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme ti možnost naučit se nové věci a získat praxi, zajímavou mzdu a skvělý kolektiv. Je možná i občasná práce z domova.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nebojíš se mluvit polsky? Jsi aktivní, samostatný a máš chuť se učit nové věci? Můžeš být i čerstvý absolvent, vše tě naučíme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Polský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Potřebujeme, abys měl(a) výbornou znalost českého a polského jazyka a to slovem i písmem. Uvítáme i základní znalost angličtiny.
Znalost práce na PC a chuť učit se nové věci.
Samostatnost, výborné vyjadřovací a komunikační schopnosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3966946  Datum zveřejnění: 11.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.