Procesní auditor VDA6.3

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Nezávislé plánování, příprava, implementace a následná kontrola procesních auditů podle VDA 6.3 (interně a u dodavatele)
• Řízení auditů u dodavatelů
• Podpora v analýze kořenových příčin a při opravě chyb
• Analýza výsledků auditu
• Tvorba zpráv z auditu
• Podávání reportů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé finanční ohodnocení
• Stravenky 100 Kč
• Další benefity sdělíme při osobním pohovoru
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáte novou pracovní příležitost v oblasti kvality? Do oddělení řízení kvality hledáme kandidáta na pozici Procesní auditor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Dokončené studium ve strojírenství, automobilovém inženýrství, elektrotechnice nebo srovnatelné oblasti
• Platný auditor procesu podle VDA 6.3
• Technické znalosti
• Alespoň 2 roky odborné praxe a zkušeností s QM a jako auditor
• Znalost běžných montážních a výrobních procesů (kov / plast)
• Metodické dovednosti v oblastech: audity, PLP, plánování testů, způsobilost procesů a Q-KPI
• Komunikační a koordinační schopnosti
• Velmi dobrá znalost němčiny a angličtiny
• Flexibilita a na cíl zaměřený způsob práce
• Ochota cestovat, řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3972290  Datum zveřejnění: 22.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.