Koordinátor s AJ

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude:
- organizace práce našich zaměstnanců-cizinců ve dvousměnném provozu,
- plánování směn, komunikace s mistry,
- řešení běžných organizačních záležitostí - vysvětlení práce, organizace činnosti jednotlivých zaměstnanců, zaškolení,
- podpora pro zaměstnance v každodenních činnostech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí zavedené stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu,
- zajímavá mzda,
- mobilní telefon k soukromému užívání,
- 25 dnů dovolené,
- věrnostní bonusy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme do týmu kolegu nebo kolegyni s praxí z výrobních provozů a dobrou znalostí anglického jazyka, aby nám pomohl s koordinací zaměstnanců přímo v provozu u našeho zákazníka. Práce na dvě směny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti z provozu (výroba, sklady apod.)
- ochotu pracovat na dvě směny,
- SŠ vzdělání,
- AJ aktivně - denní komunikace se zaměstnanci, ČJ rodilý mluvčí,
- aktivní řidič (sk. B),
- samostatnost, rozhodnost a schopnost aktivně řešit vzniklé situace.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3973606  Datum zveřejnění: 24.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.