Personální Koordinátor - Kopřivnice

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho interního týmu v Kopřivnici hledáme kolegu nebo kolegyni.
Se smyslem pro detail v administrativě, vítáme praxi v oblasti personalistiky nebo personální agentury.
Proklientský přístup a hodně samostatnosti - to je to, co potřebujeme.

Vaším úkolem bude
- administrativa spojená se zaměstnáváním cizinců, podpora při zajišťování víz
- podpora pobočky při náboru, inzerce, pohovory,
- zpracování personálních dat v našem IS

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní personální agentury,
- zajímavá mzda, věrnostní a další finanční bonusy,
- notebook a mobilní telefon,
- možnost kariérního postupu v rámci regionu,
- jazykové kurzy a další vzdělávání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- standardní uživatelská znalost Microsoft Office,
- řidičský průkaz - aktivní řidič,
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3987023  Datum zveřejnění: 15.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.