Inženýr náhradních dílů

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Cílem je zajištění dostupnosti náhradních dílů na skladě, objednávání náhradních dílů pro výrobní linky a řešení technických problémů na výrobních strojích.

Co bude náplní práce?

• Správa skladu náhradních dílů
• Nákup náhradních dílů pro sklad, výdej náhradních dílů
• Sledování stavu zásob
• Vyhledávání vhodných dodavatelů
• Komunikace s dodavateli v tuzemsku i zahraničí
• Řešení technických problémů týkajících se strojů a zařízení v oblasti výroby
• Technické problémy konzultovat s výrobci/subdodavateli
• Vést technickou dokumentaci pro stroje a zařízení umístěné v továrně
• Příprava náhradních dílů pro pravidelné opravy a generální opravy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé finanční ohodnocení
• 25 dní dovolené
• Roční bonus ve výši 10% zákl. platu za 12 měsíců
• Práce pouze na ranní směnu (Po-Pá)
• Příplatek za svátek 200%
• Vánoční / dovolenkový bonus 100% základní mzdy
• Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy
• Příspěvek na dopravu 3 Kč/km (hrazeny obě cesty, do zaměstnání i zpět domů) – při dojíždění nad 10 km
• Stravenky 120,-Kč/den
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Firemní akce (vánoční večírek, den dětí)
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici Inženýr náhradních dílů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. SŠ vzdělání - mechanické, technické zaměření
• Alespoň 2 roky praxe na podobné pozici ve výrobním prostředí
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Schopnost číst v technických výkresech a dokumentaci
• Praxe v nákupu náhradních dílů
• Přehled o lokální síti dodavatelů
• Komunikační dovednosti a týmová spolupráce
• Dobré znalosti MS Office
• Znalost SAP a CAD (výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3990589  Datum zveřejnění: 22.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.