Mzdová účetní

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní práce?

• Příprava podkladů pro mzdy, spolupráce s externí mzdovou účetní
• Vedení personální agendy, veškerá administrativa s tím spojená
• Správné vedení personální databáze
• Správa personálních systémů – Workday (personální systém), Powerkey (docházkový systém)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dobré finanční ohodnocení
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Roční bonus ve výši 10% zákl. platu za 12 měsíců
• Vánoční a prázdninový bonus 100% základní mzdy - 50% se vyplácí v květnových a 50% v listopadových mzdách
• Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy
• Jednorázový bonus při odpracování 1 roku – 8000Kč
• Sezónní benefity – vitaminové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky apod.
• Příspěvek na dopravu - 3 Kč / km pro zaměstnance, kteří dojíždí více než 10 km od závodu (placená cesta tam i zpět nad 10km)
• Stravenky v hodnotě 120 Kč na pracovní dny (55% hradí zaměstnavatel)
• 5 týdnů dovolené
• Firemní akce
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Staňte se součástí významné výrobní společnosti na Tachovsku a uplatněte své zkušenosti na pozici Mzdová účetní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
• Znalost mzdové, personální problematiky a zákoníku práce nutná
• Znalost systémů Workday a Powerkey velkou výhodou
• Anglický jazyk na úrovni B1
• Zodpovědnost, aktivní přístup k práci a ochotu učit se novým věcem
• Pečlivost a samostatnost, týmový duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3998052  Datum zveřejnění: 10.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.