Specialista technologie (auto, velmi dobré platové ohodnocení)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Klatovy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- analýza výrobních procesů, identifikace možných zlepšení a návrh plánu na jejich implementaci
- zavádění nových výrobních procesů a změna stávajících s cílem dosažení vyšší produktivity
- zaměření na technologický rozvoj (zejména vstřikovací a montážní technologie)
- zavádění principů štíhlé výroby
- výběr dodavatelů kooperací
- účast při plánování a provádění investic
- účast na mezinárodních konferencích a veletrzích

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí ekonomicky zdravé a velmi dynamické společnosti
- přátelský a otevřený tým
- nástup možný ihned nebo dle dohody
- možnost dalšího vzdělávání
- k dispozici služební automobil
- velmi dobré platové podmínky
- ochota hradit náklady spojené s ubytováním v místě výkonu práce
- možnost flexibilního rozložení pracovní doby (práce PO - Čt)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem na Klatovsku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ, VŠ vzdělání technického směru
- velmi dobrá znalost AJ nebo NJ
- znalost procesů vstřikování plastů
- zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů
- školení Six Sigma výhodou
- znalosti Lean management / Kaizen výhodou
- komunikativní a motivovaná osobnost
- analytické myšlení se zaměřením na proces
- pragmatické uvažování
- odolnost vůči stresu
- sebevědomí a schopnost přesvědčit ostatní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4027229  Datum zveřejnění: 29.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.