Péče o zákazníka na odd. kvality

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Turnov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Reprezentant společnosti u zákazníka
- Spolupracuje a zajišťuje hodnocení a spokojenost zákazníka
- Spolupracuje na řešení reklamací se zákazníkem a na nápravných opatřeních
- Zpracovává plán zkoušek výrobků dle požadavků zákazníka ve vývojové fázi a sériové výrobě
- V rámci projektového týmu zajišťuje požadavky zákazníka dle směrnice "Zajištění kvality výrobku"
- Zajišťuje řízení neshodných výrobků u zákazníka
- Spolupracuje na interních nápravných opatření
- Zodpovídá za aktualizaci informací na zákaznických portálech týkající se kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Nadstandartní mzda - dle zkušeností a praxe
- Klouzavá pracovní doba 8 hod/den
- 20 % měsíční prémie
- Roční bonus 15%
- 2x pololetní bonus: 5.000 Kč
- Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, masáže…)
- 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: Turnov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Náš významný klient z oblasti automotive hledá pozitivního kolegu do svého týmu na oddělení kvality pozice: Péče o zákazníka.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ/SŠ vzdělání
- Minimum 2 let praxe na obdobné pozici
- Nj - komunikativní úroveň (jednání se zákazníkem Audi Q3), Aj - výhodou
- Základní znalost Zákoníku práce
- Bezpečnost výrobku
- Základní znalost norem řady IATF 16949, ISO/IEC 17 025, VDA 6, PPAP, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001
- APQP, FMEA, QFD, DOE, 8D report výhodou
- Samostatnost a pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4030697  Datum zveřejnění: 8.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.