Stavbyvedoucí

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- realizace investičních zakázek střediska
- objednávky materiálu na zakázky
- samostatné posuzování technických možností a kontrola plnění aktuálního projektového zadání u jednotlivých zakázek
- kontrola stavební připravenosti a zodpovědnost za minimalizaci marných výjezdů
- spolupráce při fakturaci zakázek, zajištění zjišťovacích protokolů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- prostor pro velkou profesní realizaci
- zázemí prosperující společnosti
- stabilní zaměstnání
- přímé propojení s realizací staveb
- moderní, přátelské pracovní prostředí, důvěru a pružnou pracovní dobu
- podpora kolegů a vedení
- dobré platové ohodnocení
- benefity (variabilní složka platu, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění...)
- místo výkonu práce - Plzeň

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici Stavbyvedoucí - Manažer realizace zakázek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání - obor Technika prostředí staveb (specializace vytápění, chlazení, vzduchotechnika)
- min. 1 - 2 roky praxe v oboru - vedení staveb
- orientace ve výkresové dokumentaci
- orientace v normách, v technických podkladech a projektech
- ochota cestovat, dlouhodobější pracovní cesty
- týmová spolupráce, komunikační dovednosti
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
- analytické, logické a kritické myšlení
- pracovitost a pracovní nasazení
- znalost práce na PC - MS Office

Výhodou:
- zkušenosti s velkými projekty (10 mil. +)
- komunikativní znalost AJ nebo NJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4032909  Datum zveřejnění: 12.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.