Reagujte bez životopisu

Seřizovač strojů ve firmě, ze které se neodchází! Naše příplatky =zajímavá mzda.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 37 000 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budeš dělat?
Rozjedeš a nastavíš linku, budeš měnit nože, kontrolovat výrobky, a sledovat odchylky od normy.
Pokud bude výrobek špatný, poradíš se s kontrolou kvality, zastavíš výrobu, přenastavíš linku a jede se dál ;)
Výrobky se měří mikrometrem nebo posuvným měřítkem.
Je to šance i pro Absolventy, jsme mistři v zaškolování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mimo základní mzdu, která závisí na zkušenostech tě čeká:
100 Kč navíc ke každé noční směně + příplatek za noční.
500 Kč ke každé sobotní směně + příplatek dle zákona.
500 Kč ke každé 6. noční směně + příplatek za přesčas apod.
15000 Kč jako pololetní prémie.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dobrý den, hledám seřizovače CNC strojů, kterému nevadí chodit na 3 směny. Máme zajímavé benefity, které ti ze základní mzdy udělají možná dost zajímavou výplatu.
Pracovníci z těchto pozic u nás moc neodcházejí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochotu pracovat na 3 směny.
Zkušenost s CNC i ze školy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4063628  Datum zveřejnění: 17.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/hod.