Skladník/-ice

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů
Ukládání, kontrola a skladování materiálu
Kontrola záručních lhůt u přijímaného a skladovaného materiálu
Vyskladnění a vychystání materiálu
Spolupráce na inventurách, vedení předepsané evidence

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13 plat
- příspěvek na stravování (zaměstnanec doplácí 38,-Kč)
- příplatky na dopravu 1,50 Kč/km tam i zpět
- vánoční dárky
- 25 dnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta s dlouholetou praxí hledáme kandidáty na pozici skladník/ice

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost MS Office - Excel na běžné uživatelské úrovni
- ochota pracovat a komunikovat s okolím
- schopnost udržovat pořádek a přehled
- VZV výhodou, nikoliv podmínkou
- spolehlivost, pečlivost, přesnost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4080028  Datum zveřejnění: 12.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.