Plánovač výroby

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• odpovědnost za včasné zaplánování požadavků zákazníků do výroby s cílem dodržet termín dodání
• tvorba, řízení a aktualizace výrobního plánu svěřených pracovišť
• zodpovědnost za dodržování priorit výrobního plánu
• na denní bázi kontrola stavu výrobních zakázek
• spolupráce s ostatními členy týmu logistiky a dalšími týmy
• zodpovědnost za údržbu a aktualizaci kmenových dat v SAP

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé mzdové ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• příspěvky a bonusy
• hrazené stravování
• příspěvek na dopravu
• roční bonusy dle výkonu
• nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máte praxi v oblasti plánování výroby? Umíte pracovat v Excelu a v SAPu? Staňte se součástí významné výrobní společnosti a uplatněte své zkušenosti na pozici Plánovač výroby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• alespoň 3 roky praxe ve výrobní společnosti a min. 1rok praxe na pozici plánování výroby
• prokazatelná uživatelská znalost MS Office – především EXCEL (kontingenční tabulky, Svyhledat)
• praktická zkušenost s ERP systémy, znalost SAP
• znalost anglického jazyka (cca A2-B1, práce v SAPu)
• zodpovědnost, pečlivost, proaktivní přístup, týmový hráč
• komunikativní a analytické schopnosti
• logické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4080159  Datum zveřejnění: 13.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.