Plánovač výroby - disponent

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Plánování a řízení výroby, plánování kapacity ve spolupráci s výrobou
• Vyhotovení a plánování výrobních zakázek, sledování termínů
• Dispozice materiálu a zakoupených dílů s přihlédnutím k dostupnosti, dodacím cyklům a objemu zásob
• Naplánování externího zpracování a včasné poskytnutí materiálů
• Sledování termínů a potvrzení s výrobním oddělením včasné doručení objednávek zákazníkům
• Vyhotovení denního plánování expedice ve spolupráci s výrobním oddělením

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dobré finanční ohodnocení
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na dovolenou a vánoce (13.plat)
• Výkonnostní prémie, osobní ohodnocení
• Stravenky nebo plně hrazené stravné
• Prémie za docházku
• Nástup přímo do kmene firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právě nyní hledáme kandidáty na pozici Plánovač výroby.
Máte zkušenosti s plánováním výroby a domluvíte se německým jazykem? Pokud ano a jste otevřeni novým pracovním nabídkám, určitě nám o sobě dejte vědět.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Středoškolské vzdělání - ideálně technického směru
• Velmi dobré dovednosti s programem SAP a MS Office
• Dobrá znalost NJ
• Zkušenosti s kontrolou předvýroby a hotových produktů a s plánováním stavu zásob
• Velmi dobrá znalost logistických problémů
• Samostatnost, komunikativnost a týmově orientovaný způsob práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4094655  Datum zveřejnění: 2.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.