HR recruiter

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Udržování a rozvoj vztahů s našimi klienty.
- Zadávání inzerce, vyhledávání vhodných kandidátů na pracovních portálech, sociálních sítích. Budování PR top recruitera.
- Denní komunikace s uchazeči, vedení pohovorů, online pohovory, podpora uchazečů u zákazníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Přátelský kolektiv, který Vám bude vždy oporou.
- Hezké prostory na Lazarské
- Zajímavou nástupní mzdu a motivační systém finančních bonusů.
- Mobilní telefon + notebook.
- Stravenky v hodnotě 115Kč, 25 dní dovolené, jazykové kurzy s dotací 80%, systém věrnostních odměn, slavíme životní jubilea

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme recuitery! A proč byste měli pracovat s námi? Nabízíme slušnou databázi kandidátů, zdroje, volnost. Nedýcháme recruiterům na záda, nesledujeme KPI, počty odeslaných životopisů, studených telefonátů,....

Věříme, že úspěch je v kvalitě kandidátů, individuálním přístupu, osobním prostoru. Naši recruiteři jsou samostatní a motivovaný obsazením pozice správným uchazečem.
Pokud věříš v sám sebe a vlastní úspěch a nechceš týdně reportovat počty čárek, zkus to u nás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vytrvalost, zvědavost, nenechat se odradit prvotními neúspěchy
- mít povědomí o pracovních portálech, sociálních sítích, alternativních zdrojích kandidátů
- mluvit se zákazníky a vysvětlit jim, že ne pro každé kvítí slunce svítí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4105504  Datum zveřejnění: 17.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.