Asistentka managementu společnosti

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Administrativní podpora managementu společnosti
• Zajištění správy obchodní korespondence, pošty, datové schránky, včetně balíků a zvláštních dodávek
• Evidence došlých faktur, zadání do systému, skenování
• Plánuje a organizuje obchodní cesty (rezervace letů, rezervace hotelů, aut, transfery, podpora víz)
• Pomáhat s ad hoc překlady anglicko-českých, česko-anglických
• Udržování pořádku na recepci, zasedacích místnostech
• Poskytování administrativní podpory včetně příjmu návštěvníků, vyřizování telefonních hovorů, agendy, organizování a asistence při jednáních

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Atraktivní základní mzda
• Roční bonus 5 % ze základní mzdy
• Vánoční a prázdninový bonus 100 % základní
• Příspěvek na dopravu - 3 Kč/km pro zaměstnance (placená cesta tam i zpět nad 10 km)
• Příspěvek na penzijní připojištění 2,5 % ze základní mzdy
• Sezónní benefity - vitaminové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky apod.
• Bonus za loajalitu - 8000 Kč za každý odpracovaný rok u společnosti
• Docházkový bonus - 1000 Kč/měsíc
• Stravenky v hodnotě 120 Kč (55 % hradí zaměstnavatel)
• 5 týdnů dovolené
• Firemní akce
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Proaktivita, flexibilita, zodpovědnost
• Příjemné a zdvořilé vystupování
• Organizovanost a otevřená komunikace
• Znalost anglického jazyka nutností (B2)
• Znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4146027  Datum zveřejnění: 20.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.