Vedoucí logistiky a skladu

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- analýza a optimalizace logistických procesů
- odpovědnost za zajištění mezinárodní přepravy (pozemní, letecká, námořní)
- zodpovědnost za výběr dodavatele dopravy, náklady a efektivitu
- zodpovědnost za přípravu dokumentace k přepravě
- sledování průběhu dopravy výrobků směrem k zákazníkovi
- řešení reklamací dopravy
- dohled nad dodržováním stanovených expedičních termínů
- odpovědnost za celní odbavení výrobků
- úzká spolupráce s nákupním a obchodním oddělením
- odpovědnost za reporting a evidenci materiálu - ve spolupráci s odd. nákupu
- organizace a optimalizace přípravy materiálu pro výrobu
- vedení pracovníků skladu
- reporty ve vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní společnosti
- moderní pracovní prostředí
- motivující platové ohodnocení
- finanční prémie
- příspěvek na penzijní připojištění
- týden dovolené navíc
- dotované stravování
- 3 dny sick days

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Plzni

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- zkušenosti s vedením kolektivu
- aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, rozhodnost; analytické schopnosti a schopnost rychle reagovat na změny a umět určit priority
- znalost celní problematiky vítána
- minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
- velmi dobré znalosti Microsoft Office, SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4180077  Datum zveřejnění: 11.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.