Sprechen Sie Deutsch?

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

A co Vás to u nás vlastně čeká?
Zákaznická podpora klientů, kteří hovoří německy a francouzsky. Budete s nimi řešit jejich dotazy týkající se např. životního pojištění.
Potřebujeme tedy uchazeče s proklientským přístupem.
Kromě komunikace s klienty budete diskutovat a spolupracovat s našimi makléři. Budete řešit dodatky ve smlouvách, zpracovávat různé smlouvy apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

HPP.
Práci v moderním prostředí v Brně.
Kanceláře jsou zcela nové a jsme na ně hrdí.
Mzda: 40.000 Kč.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dobrý den, hledáme osobu na naši volnou pozici v zákaznickém centru.
Nutná je znalost Němčiny slovem i písmem. Bez tohoto to nepůjde.
Dále také potřebujeme do týmu pohodového člověka, se kterým si sedneme. Ačkoliv se pohybujeme na poli pojištění, nejsme příliš formální. No ideální bude, když to naše prostředí, na kterém si zakládáme, poznáte osobně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Německý jazyk C1.
Francouzský jazyk výhodou.
Proklientský přístup.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4182468  Datum zveřejnění: 14.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc