IT Support L2 s němčinou - remote

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 58 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?
• IT-Podpora v oblasti služeb koncových uživatelů (Remote)
• Zpracování ticketů - žádostí o podporu
• Účast na infrastrukturních projektech
• Podpora v řízení eskalace a optimalizace servisních procesů
• Servisní doba je od 7:00 do 18:00.
• 1-hodina SLA odpověď na ticket

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Počáteční školení v ČR nebo v Německu
• Bonusy / bonusy (2-3.000 Kč/měs)
• Notebook a mobilní telefon
• Stravenky / příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené
• Sickdays (3 za rok)
• Práce převážně z domova (kdekoliv z ČR)
• Příspěvek na důchodové pojištění
• Multisport karta

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Vyznáte se dobře ve Windows MS Office, operačních systémech Windows7/10, v zařízeních Apple a není ti cizí ani HW? Chtěl/a byste pracovat převážně z domova za dobré peníze?

Pro největší německou společnost dodávající IT systémy hledáme šikovné IT techniky na pozici podpory L2 pro klienty koncernu Volkswagen a další.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Technické zkušenosti se servisem na místě nebo jako vzdálená podpora koncových uživatelů
• Podpora pracovních stanic / notebooků se systémem Windows se softwarem: MS Office, další vlastní software a výrobní prostředí, stejně jako mobilní zařízení (IPhone, IPad atd.)
• Dobrá znalost operačních systémů Windows Client (Windows7, Windows10)
• Dobrá znalost aplikací (např. MS Office 2010, 2016 a Office 365)
• Detailní znalost klientského hardwaru (notebooky, pracovní stanice a počítače) a jeho periferií
• B2 angličtina / B2 němčina
Výhodou budou:
• Sociální citlivost a soft-skills pro jednání se zákazníky na korporátní úrovni
• Zkušenosti se systémy správy ticketů
• Týmová práce, proaktivní akce a eskalace v případě problémů
• Zkušenosti v macOS a/nebo Linuxu (Red Hat / Ubuntu)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců