Vedoucí oddělení kvality - potravinářství

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní práce vedoucího oddělení kvality:

• Zajistit, aby produkty společnosti splňovaly externí i interní požadavky, včetně dodržování právních předpisů a očekávání zákazníků
• Podpora dosahování kvality a zvyšování výkonu ve společnosti
• Fungování v rámci uznávaných a externě auditovaných standardů
• Stanovit cíle QA a zajištění jejich dosažení
• Posoudit specifikovat produkty společnosti a jejich dodavatelů a porovnat s požadavky zákazníků
• Schválit normy a stanovení jasně definovaných metod kvality, které mají zaměstnanci používat
• Spravovat a dodržovat dokumentaci
• Zajistit řádné provádění a hodnocení zkoušek a postupů a v případě potřeby prozkoumat modifikaci produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Atraktivní finanční ohodnocení
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Roční bonus ve výši 30% zákl. platu
• Vánoční a prázdninový bonus 100% základní mzdy
• Docházkový bonus 1000 Kč/měs.
• Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy
• Příspěvek na dopravu - 3 Kč / km pro zaměstnance, (placená cesta tam i zpět)
• Stravenky v hodnotě 120 Kč na pracovní dny
• Sezónní výhody - vitamínové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky atd.
• 5 týdnů dovolené
• Firemní akce
• Nástup přímo pod firmu do kmene
• Nástup od 1.1.2022

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání v příbuzném oboru velkou výhodou
• Min. 3-5 let praxe na podobné pozici
• Zkušenosti v potravinářském průmyslu (např. obaly), né automotive
• Zkušenosti s implementací ISO 9001 a BRC HACCP
• Zkušenosti s interním a externím auditem
• Znalost SAP
• Cit pro detail
• Schopnost pracovat v krátkých termínech
• Schopnost řešit problémy
• Praxe ve vedení týmu lidí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4185948  Datum zveřejnění: 19.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 70 Kč/měsíc