Executive Assistant s němčinou

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Prague
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Každodenní komunikace s mateřskou společností v NJ
Příprava prezentací a vytváření nabídek pro klienty
Komunikace se zákazníky a akvizice nových
Zhotovování prodejních analýz
Analýzy trhu
Zpracování objednávek a faktur
Vedení knihy faktur a pokladny
Spolupráce s účetní společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní pracovní příležitost v zavedené firmě
Příjemný pracovní tým v Praze a zázemí německé společnosti
Hezké pracovní prostředí na Praze 6
Příležitosti pro rozvoj obchodních dovedností
Dobré platové ohodnocení
25 dnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro německou společnost hledáme sympatického Executive Asistenta nebo Asistentku, které baví oblast "BEAUTY" a obchodní administrativa.
Společnost vyrábí a distribuuje módní vlasové doplňky, bižuterii, hygienické a toaletní potřeby a její česká pobočka sídlí na Praze 6 - Břevnov.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost NJ slovem i písmem
Velmi dobré znalosti Excel
Práce v SAPu výhodou
Zvládání stresu
Komunikativnost, samostatnost a ochota se učit novým věcem
Praxe v obchodním oddělení nebo nákupu výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců